شرکت پله برقی آراد صنعت آناهیتا

در دهه های اخیر شاید با شنیدن حتی کلمه ی پله برقی تعجب زیادی در ذهنمان ایجاد می شد و این سوال پیش می آمد که مگر می شود پله ای که در مکان ها عمومی و منازل و ... به صورت فلزی، سنگ و ... می باشد به صورت برقی و اتومات شود و خیلی راحت حمل و جابه جایی افراد را انجام دهد؟ اما با گذشت هر چه سریع تر زمان و همینطور پیشی گرفتن علم از زمان، شاهد انواع پله های برقی هستیم. 
در ساختار کلی پله برقی از یک نقاله استفاده شده است که به شکل زنجیره ای و پیوسته در حال گردش می باشد. از این دستگاه در مکان های پر رفت و آمد مانند ایستگاه های قطار شهری، فرودگاه، مجتمع های تجاری و به طور کلی مکان های پر ازدحام استفاده می شود.
پله برقی از جمله دستگاه هایی می باشد که به دلیل عدم امکان جابجایی و انتقال آن از نقطه ای به نقطه ی دیگر پس از نصب ، باید با توجه به نوع کاربرد و استفاده ای که از پله برقی داریم انتخاب مناسب و دقت بالایی داشته باشیم و با متخصصان در این حوزه مشورت کنیم.
پله برقی ها هم همانند دیگر دستگاه ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع استفاده و کاربردشان به سه صورت کلی پله برقی تجاری و پله برقی نیمه تجاری و پله برقی غیر تجاری تقسیم می شوند و از لحاظ محل نصب هم به سه قسمت محیط داخلی،محیط بیرونی و  محیط نیمه سرپوشیده تقسیم بندی می شوند. 
آراد صنعت آناهینا
اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح