چت در واتساپ

درباره ما

درباره ما
شرکت آراد صنعت آناهیتا بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه کادر فنی و  مدیران خود در زمینه فروش، طراحی و اجرای انواع پله برقی  و رمپ برقی پایه گذاری شده است.
این شرکت با سابقه ی درخشان در زمینه ی فروش ، نصب، سرویس و نگهداری و تعمیرات انواع پله برقی ، رمپ برقی و آسانسور و اجرای پروژه های عظیمی همچون مترو تهران ،بازارهای مبل و موبایل ،مجتمع فرمانیه مال و .......که به پیوست شرح کامل آنها می باشد تخصص کامل برای انجام پروژه های بزرگ این صنعت را دارا می باشد قبل از سفارش و انجام هرگونه عملیات سرویس و نگهداری و تعمیرات هر نوع پله برقی ،رمپ برقی از مشاوره رایگان متخصصان ما استفاده نمائید.
شرکت پله برقی آراد صنعت آناهیتا طراحی، فروش و اجرای محصولات خود شامل پله برقی، پیاده روی متحرک را بر مبنای کیفیت، ایمنی، زیبایی، آسایش و اطمینان و خدمات پس از فروش قرارداده است.
معرفی شرکت آراد
اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان خود آن است که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان از جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم.
ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی ، محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواسته های مشتریان ارائه نمائیم.
 چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، براساس شناخت خواسته های واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.
شرکت آراد صنعت آناهیتا ، نماينده کمپانیAUXE و BLTوFSL  در ايران بوده و توانايی ارائه رمپ وپله های برقی  کاملا وارداتی  (Full Package) را دارا ست. 
این شرکت مفتخر است برخی از سوابق خود در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد تا بتواند راهنمای کوچکی در انتخاب های بزرگ شما باشد : 
فروش ، نصب ، راه اندازی وسرویس و نگهداری ، تعمیرات وطراحی انواع آسانسورهای ( مسافربر ، ماشین بر هیدرولیکی ، موتورگیربکس و...) 
فروش ، نصب ، راه اندازی وسرویس و نگهداری ، تعمیرات و طراحی انواع پله برقی،رمپ برقی
ارائه دهنده انواع قطعات خارجی 
بازسازی انواع پله برقی و رمپ برقی آسانسورهای قدیمی با استفاده از بهترین قطعات ساخت صنعتگران ایرانی و اروپایی
سرویس و نگهداری انواع پله برقی،رمپ برقی و آسانسور در سریعترین فاصله زمانی

اخذ نمایندگی شرکت بهران آسانبر توسط شرکت پله برقی آراد صنعت آناهینا

شرکت پله برقی آراد صنعت آناهیتا  نمایندگی رسمی شرکت بهران آسانبر را اخذ کرده است . با عقد قرارداد همکاری و نمایندگی با شرکت بهران آسانبر ، از این پس این شرکت ، مجاز به فروش پله برقی و پیاده رو متحرک با برند بهران می باشد .

نمایندگی شرکت بهران آسانبر

نمایندگی شرکت بهران آسانبر

اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح