چت در واتساپ

اخبار و مقالات

برنامه محاسبات پله برقی و طول و عرض و شیب مجاز آن
پله برقی ها باید محاسبات دقیق طراحی و ساخته و همجنین نصب می شوند. برای این محاسبات برنامه های بخصوصی طراحی شده که هر کدام عملکرد مختص به خود را دارند. این نرم افزار تحت فلش بوده که می تواند محاسبات را به صورت کاملا دقیق انجام دهد. در این برنامه ابتدا تمام ابعاد به صورت دقیق ثبت می شود. نرم افزار ارائه شده می تواند در کمترین زمان محاسبات دقیق را در اختیار شما قرار دهد. کار اصلی این برنامه طراحی و محاسبه پله برقی می باشد. محاسبه بار پله برقی و محاسبه وزن پله برقی توسط این نرم افزار به بهترین شکل ممکن انجام می شود. 
انواع پله برقی در ایران
پله برقی یک دستگاه منحصر به فرد بوده که در مدل ها و برندهای مختلف ساخته می شود و بعد از نصب امکان انتقال آن به نقطه ای دیگر وجود ندارد. از نظر محل نصب می توان پله برقی را به ۳ دسته مجزا تقسیم بندی کرد: پله برقی یک دستگاه منحصر به فرد بوده که در مدل ها و برندهای مختلف ساخته می شود و بعد از نصب امکان انتقال آن به نقطه ای دیگر وجود ندارد. از نظر محل نصب می توان پله برقی را به ۳ دسته مجزا تقسیم بندی کرد:
راهنمای خرید پله برقی
استفاده از پله برقی در ساختمان های چند طبقه اقدامی هوشمندانه و وسیله ای ایمن جهت تهسیل جابه جایی افراد از طبقه ای به طبقه دیگر می باشد. انتخاب درست و استفاده به جا از پله برقی می تواند کمک شایانی به افراد در جابه جایی بین طبقات خواهد کرد. در هنگام خرید پله برقی باید به مواردی چون مکان نصب پله برقی و همچنین نوع ساختمان توجه کرد. همچنین علاوه بر زیبایی
اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح