چت در واتساپ

راهنمای خرید پله برقی

استفاده از پله برقی در ساختمان های چند طبقه اقدامی هوشمندانه و وسیله ای ایمن جهت تهسیل جابه جایی افراد از طبقه ای به طبقه دیگر می باشد. انتخاب درست و استفاده به جا از پله برقی می تواند کمک شایانی به افراد در جابه جایی بین طبقات خواهد کرد.

راهنمای خرید پله برقی

در هنگام خرید پله برقی باید به مواردی چون مکان نصب پله برقی و همچنین نوع ساختمان توجه کرد. همچنین علاوه بر زیبایی طرح پله برقی باید به امنیت آن توجه ویژه ای مبذول داشت و تمامی جوانب را در نظر گرفت.

اهمیت نوع ساختمان در پله برقی

نوع ساختمان از نظر اداری، تجاری، فروشگاه و ... از این نظر با اهمیت است که بهتر است نوع و مدل پله برقی به نسبت رفت و آمد در ساختمان در نظر گرفته شود. به عنوان مثال اگر پله برقی جهت مرکز خرید تهیه می شود حتما باید به ساعات شلوغی و پرترافیک توجه شود و همچنین باید از پله برقی های  دو طرفه جهت بالا رفتن و پایین آمدن از طبقات استفاد کرد. پله برقی‌های یک طرفه اگرچه ممکن است برای صاحبان ساختمان‌ها بصرفه باشند، اما قطعا برای کاربران قانع کننده نخواهند بود.

راهنمای خرید پله برقی

اهمیت مکان نصب

برای کنترل ترافیک در ساختمان بهتر است بهترین مکان را جهت نصب پله برقی انتخاب کنید. همچنین می توان با نصب پله برقی در مکانی که به قسمت های مختلف دسترسی دارد و فروشگاه های بیشتری را در معرض دید قرار می دهد به مشتری ها مسیر داده و باعث دیده شدن بیشتر مغازه ها و در نتیجه فروش بیشتر شود.

راهنمای پله برقی

اهمیت طراحی پله برقی

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید پله برقی باید مدنظر قرار داد طراحی و ظاهر پله برقی می باشد. ظاهر پله برقی باید با سبک ساختمان تناسب داشته باشد و همچنین قرار گرفتن آن بین طبقات باید با معماری ساختمان همخوانی داشته باشد. در این مرحله بعد از تعیین ظرفیت و ترکیب مورد نظر، شما باید درباره‌ی ظاهر پله‌ برقی مورد نظر خود تصمیم بگیرید. صفحه پله، چراغ‌های راهنما، نوع و رنگ روکش بدنه قسمت‌هایی هستند که شما می‌توانید به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید.

امنیت پله برقی

پله برقی در کنار طراحی و طاهر زیبا باید از ایمنی مطلوبی برخوردار باشد. شرکت های سازنده و تولیدکننده پله برقی موظفند تمامی استانداردهای جهانی ایمنی را در خصوص محصول تولیدی خود رعایت کنند. همچنین در زمان نصب پله برقی باید به نکاتی مانند صفحات پله، حسگرهای هشدار دهنده گیر یا ترمز و همچنین دکمه استپ اضطراری توجه کنید. بهتر است درباره نکات ذکر شده با مهندس معمار ساختمان گفت‌وگو کنید تا از انجام صحیح آن‌ها در هنگام نصب اطمینان حاصل نمایید.

اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح