چت در واتساپ

انواع پله برقی در ایران

پله برقی یک دستگاه منحصر به فرد بوده که در مدل ها و برندهای مختلف ساخته می شود و بعد از نصب امکان انتقال آن به نقطه ای دیگر وجود ندارد.
انواع پله برقی در ایران
از نظر محل نصب می توان پله برقی را به ۳ دسته مجزا تقسیم بندی کرد:
• محیط داخلی
• محیط بیرونی
• محیط نیمه سرپوشیده

تقسیم بندی پله برقی بر اساس کاربرد

پله برقی های تجاری : این مدل برای فروشگاه های چند طبقه، مراکز تجاری و هتل ها بهترین گزینه به شمار می رود. در واقع پله برقی های تجاری برای محیط هایی که ساعت کاری آنها کم تر از ۲۱ ساعت است مناسب هستند. ارتفاع این مدل از ۶ متر کمتر بوده و زاویه پله ها بیشتر ۵۳ درجه است. این مدل فضای کمی را اشغال کرده و قطر قرقره آن ۵۷ میلی متر است. چون در این محیط ها ازدحام جمعیت زیاد نیست این مدل به خوبی پاسخگو می باشد. 
پله برقی تجاری
پله برقی های نیمه تجاری: که برای پل های عابر پیاده، قسمت های غیر اصلی ایستگاه مترو و مکان های خارج از ساختمان که پوشش کامل دارند استفاده می شود. این مدل می تواند در کلیه ساعات شبانه روز فعالیت داشته باشد. پوشش اصلی این مدل ضد آب بوده چون در رفت و آمد امکان خیش شدن پله ها وجود دارد. قرقره بکار رفته در این مدل بزرگتر بوده تا بتواند حجم بالا را به راحتی جابجا کند بدون اینکه دچار شکستگی و افت کیفیت شود. 
پله برقی های غیر تجاری: که برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد بهترین گزینه است. این مدل در ایستگاه های قطار و پایانه های مسافربری بهترین کارایی را از خود نشان می دهد.  این نوع پله ها سنگین ترین و گران ترین ااز مدل های دیگر هستند و تمام قطعات آن ها ضد زنگ ساخته می شود تا دوام زیادی داشته باشد. این مدل به عنوان جدیدترین پله برقی معرفی می شود. پله برقی ها برندهای متنوعی دارند و هر کدام از کیفیت خاصی برخوردار هستند. 
اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح