چت در واتساپ

برنامه محاسبات پله برقی و طول و عرض و شیب مجاز آن

پله برقی ها باید محاسبات دقیق طراحی و ساخته و همجنین نصب می شوند. برای این محاسبات برنامه های بخصوصی طراحی شده که هر کدام عملکرد مختص به خود را دارند. این نرم افزار تحت فلش بوده که می تواند محاسبات را به صورت کاملا دقیق انجام دهد. در این برنامه ابتدا تمام ابعاد به صورت دقیق ثبت می شود. نرم افزار ارائه شده می تواند در کمترین زمان محاسبات دقیق را در اختیار شما قرار دهد. کار اصلی این برنامه طراحی و محاسبه پله برقی می باشد. محاسبه بار پله برقی و محاسبه وزن پله برقی توسط این نرم افزار به بهترین شکل ممکن انجام می شود. 
محاسبات پله برقی
 با وارد کردن پارامتر های زاویه عرض و طول مسیر اطلاعات و جزئیات دقیق آن را می توانید دریافت کنید. چون پله برقی یک سازه کلیدی و مهم است باید قبل از طراحی و ساخت آن از این نرم افزار استفاده کنید تا محاسبات شما کاملا دقیق و بروز باشد. تیم سازنده این نرم افزار کار خود را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند به همین دلیل میزان رضایت از این نرم افزار روز به روز بیشتر می شود. محاسبات این نرم افزار بیشتر بر اساس اطلاعات اولیه و محدودیت های موجود و نمای جانبی و فوقانی راه پله است. 

حداکثر ارتفاع پله برقی

پله برقی باید ابعاد استانداردی داشته باشد تا بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. زاویه شیب پله برقی با ارتفاع آن رابطه مستقیمی دارد به طوری که هر چه ارتفاع بیشتر باشد پله برقی هم شیب بیشتری خواهد داشت. حداکثر ارتفاع برای پله برقی ۶ متر است و اگر از این اندازه کمتر باشد زاویه پله ها باید ۵۳ درجه باشد. ارتفاع باید کاملا استاندارد باشد تا شیب زیادی نداشته باشد و افرادی که ترس از ارتفاع دارند هم بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. ‌ 
سرعت پله برقی باید ۷ متر یا ۹ متر بر ثانیه باشد که یک سرعت قابل قبولی است و همه می توانند از آن استفاده کنند. اگر ارتفاع را در نظر فرمول قرار دهیم به راحتی زاویه استاندارد بدست می آید و اجرای آن کاملا قابل قبول خواهد بود. ارتفاع پله همیشه بر اساس میلی متر محاسبه می شود و تمام این محاسبات درون نرم افزار قرار می گیرد تا کار طراحی و ساخت و حتی نصب به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و پله برقی مورد نظر بتواند با ارتفاع استاندارد پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد. 

حداکثر شیب پله برقی

برای اینکه شیب و سرعت پله برقی به درستی مشخص گردد نرم افزار خاصی طراحی شده که محاسبات دقیق را در اختیار شما قرار می دهد. زاویه شیب با ارتفاع رابطه مستقیمی دارد. حداکثر شیب پله برقی با زاویه ۰۳ و ۵۳ محاسبه می شود که کاملا استاندارد است‌. با توجه به زاویه شیب سرعت پله برقی هم مشخص می گردد. شیب باید به گونه ای تنظیم شود که افراد از ارتفاع آن ترسی نداشته باشند. 
در هنگام محاسبه شیب پله برقی زاویه شیب پله حداکثر زاویه ای است که پله یا تسمه نسبت به سطح افق می سازد‌. برای محاسبه این شیب ۲ فرمول متفاوت وجود دارد که اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. حداکثر شیب ۵۳ درجه است که آن هم با طول و عرضی مشخص اندازه گیری می شود. پله هایی که با این زاویه طراحی می شوند کاملا استاندارد هستند و فاصله مشخصی هم دارند. 

حداقل عرض پله برقی

طول و عرض پله دارای ابعادی استاندارد بوده و طبق سفارش مشتری و با توجه به مساحت محیط اندازه گیری می شود. پله‌برقی در سه عرض 60 – 80 – 100 ارائه می‌شود. که این ابعاد، اندازه مفید پله میباشند. ۰۶ به عنوان حداقل  عرض مشخص می گردد و برای مکان هایی که فضا کم است بهترین گزینه به شمار می رود. برای اینکه بتوانید فضای مورد نیاز برای نصب پله برقی را محاسبه کنید تنها کافی است تا ۰۶ سانتی متر به عرض ان اضافه کنید. پله برقی های عریض همیشه فضای کافی دارند و برای محیط های بزرگ و پر رفت و آمد یک انتخاب عالی هستند. پهنای پله ها عرض پله برقی را نشان می دهد. 

اطلاعات تماس
آدرس : تهران. چهارراه یافت آباد. بازار مبل خلیج فارس. طبقه دوم. واحد ۵۹
تلفن : ۶۶۶۷۵۷۳۲
فکس : ۶۶۶۷۵۲۱۲
موبایل : ۰۹۱۲۴۲۸۴۶۴۲
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آراد صنعت آناهیتا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح